sekizc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sekizc

s

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

enginin tuvalette attığı atom bombası

2 posters
YazarMesaj
tej
Admin
tej

enginin tuvalette attığı atom bombası Empty
MesajKonu: enginin tuvalette attığı atom bombası   enginin tuvalette attığı atom bombası Icon_minitimePerş. Kas. 02, 2006 1:40 pm

ak milleti başına topladıdyı bizde bişi anlatacak gibi dinlioduk ak ortak çok kötü ishal olmuşum die başladı ondan sora tuvalette girdim bi osurdum duvarlar falan bok olduydu dediydi atom bombası gibi osurdum ak dediydi sorada
Lasthourr
Admin
Lasthourr

MesajKonu: Geri: enginin tuvalette attığı atom bombası   enginin tuvalette attığı atom bombası Icon_minitimePerş. Kas. 02, 2006 10:15 pm

tej demiş ki:
ak milleti başına topladıdyı bizde bişi anlatacak gibi dinlioduk ak ortak çok kötü ishal olmuşum die başladı ondan sora tuvalette girdim bi osurdum duvarlar falan bok olduydu dediydi atom bombası gibi osurdum ak dediydi sorada

Very Happy:D: Allah tan yokmusum o pıc bıd burnunu sıler sıler mıllete gosterırdı
http://www.sekizccc.yetkin-forum.com
tej
Admin
tej

MesajKonu: Geri: enginin tuvalette attığı atom bombası   enginin tuvalette attığı atom bombası Icon_minitimeCuma Kas. 03, 2006 1:23 pm

Lasthourr demiş ki:
tej demiş ki:

Very Happy:D: Allah tan yokmusum o pıc bıd burnunu sıler sıler mıllete gosterırdı
walla ak bi hüsamın üstüne sildiydi öldürüodu hüsam bunu

enginin tuvalette attığı atom bombası
1 sayfadaki 1 sayfası