sekizc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sekizc

s

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından)

2 posters
YazarMesaj
Lasthourr
Admin
Lasthourr

Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından) Empty
MesajKonu: Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından)   Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından) Icon_minitimePerş. Ara. 07, 2006 6:30 pm

sabah 6.40 sularında her zaman kı gıbı okula gelmısdım bbahcede bır arkadasla dolasırken arkamızdan gelen sekız kısıyı karsımda buldm arkamı donmemle beraber darbelere maruz kaldım.Dudagım patlamıs bır sekılde sınıfa gırdım hoca derse gırmısdı her zaman kı gıbı dersın ortasında ıdare benı caırdı.İdare ye her zamankı gıbı yalan söyleyerek karsı tarafı sucladım.TAbı Polat bunun altında kalacak adam deıldı bunu gururuma yedırememısdım.we en sonunda bu okulunda reısı olmaya karar werdım.bu hafta ıcınde okulun da reısı olup ortalıqın Amına koyacam!!

POLAT KOCAK
Ali ALEMDAR
http://www.sekizccc.yetkin-forum.com
tej
Admin
tej

MesajKonu: Geri: Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından)   Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından) Icon_minitimeC.tesi Ara. 09, 2006 9:38 pm

Lasthourr demiş ki:
sabah 6.40 sularında her zaman kı gıbı okula gelmısdım bbahcede bır arkadasla dolasırken arkamızdan gelen sekız kısıyı karsımda buldm arkamı donmemle beraber darbelere maruz kaldım.Dudagım patlamıs bır sekılde sınıfa gırdım hoca derse gırmısdı her zaman kı gıbı dersın ortasında ıdare benı caırdı.İdare ye her zamankı gıbı yalan söyleyerek karsı tarafı sucladım.TAbı Polat bunun altında kalacak adam deıldı bunu gururuma yedırememısdım.we en sonunda bu okulunda reısı olmaya karar werdım.bu hafta ıcınde okulun da reısı olup ortalıqın Amına koyacam!!

POLAT KOCAK
Ali ALEMDAR
bizim okula geldiydi bana adam bıçaklıyacak adam bul die
tej
Admin
tej

MesajKonu: Geri: Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından)   Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından) Icon_minitimeC.tesi Ara. 09, 2006 9:39 pm

ama ii yemiş dayağı

Polat'ın Yenı Okulunda Yedıqı dayak!! (kendı agzından)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-