sekizc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sekizc

s

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

aykut benım kawgam :D

2 posters
YazarMesaj
Lasthourr
Admin
Lasthourr

aykut benım kawgam :D Empty
MesajKonu: aykut benım kawgam :D   aykut benım kawgam :D Icon_minitimeÇarş. Ocak 24, 2007 10:41 pm

bır kere 4 wea 5 deyız aykutun elınde böyle yırtık fılan bır bılet war aldım bunu oynatıorm fılan potaya fılan aatıorm bu cıngen sıpasıda napacaksa gotunemı sokacak yırtık bıletı dıklendıydı bna bnde karsılık werdım bı dowusduyduk
öle bır o wuruor bır bn Very Happy yedıydık bırbırımızıı Very Happy:D sona suna hoca kızdıydı bıze :d bnde agladıydım Very Happy:d hulan yaaaaaaaaaaa
http://www.sekizccc.yetkin-forum.com
OnurR
Admin
OnurR

MesajKonu: Geri: aykut benım kawgam :D   aykut benım kawgam :D Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 12:14 am

heheh o gün kopmuştum ya salak yerden bilet bulmuş ben trene binecem die hava atardı Very Happy yazık serhatın boyudu uzndu ozman aykut zıplayarak wuruodu a.q ne günlerdi la Very Happy
Lasthourr
Admin
Lasthourr

MesajKonu: Geri: aykut benım kawgam :D   aykut benım kawgam :D Icon_minitimePerş. Ocak 25, 2007 12:23 am

OnurR demiş ki:
heheh o gün kopmuştum ya salak yerden bilet bulmuş ben trene binecem die hava atardı Very Happy yazık serhatın boyudu uzndu ozman aykut zıplayarak wuruodu a.q ne günlerdi la Very Happy

Very Happy:Very Happy trene bınecem dıe hawa yapardı:DDDDdddd
http://www.sekizccc.yetkin-forum.com

aykut benım kawgam :D
1 sayfadaki 1 sayfası